Najnovšie recenzie zo sekcie Vysielačky a rádiostanice

DORO WT87

DORO WT87

Pridané: 13. októbra 2010

• neviem posudit
  • po dvoch tyždňoch som nemal príležitosť tovar posúdiť, nakoľko som ho stale neobdržal :-) (zasielka 2 až 10 pracovných dní)
  • Zakaznícky servis ma ubezpečil, že ak zasielka ani po 14 kalendarnych dňoch nebude doručena podniknu kroky na jej vypatranie
  • Zaplatene kreditnou kartou

"pixmania SK by mala uvažovať o prehodnotení prístupu k zasielaniu tovaru pre zákazníkov v SK , alebo žeby snáď o zmene dopravcu ?!

"s pixmaniou v UK nikdy nebol najmenší problém, zasielky som obdrzal (v UK) maxim. do 3 dní, preto nechapem kde je problém pri zasielaní na Slovensko ?"

...je mi luto že v tejto recenzii nemôžem posúdiť tovar, službu som už hádam posúdil dostatočne ?!

(zasielka vraj bola odoslana 28.IX.10 dnes je 13.X.10 )

no comment

;-)

Pridané: 2. júna 2010

(naposledy upravené 2. júna 2010)

kvalita za vybornu cenu

Motorola XTR446

Motorola XTR446

Pridané: 31. marca 2010

• dlhá výdrž batérie
  • lepší priemer dosahu signálu
  • klasická konštrukcia vysielačky
  • bezpečná ochrana pred striekajúcou vodou
  • zabudovaný odposluch (zriedkavo využívaná funkcia, ale poteší)
  • zvýšená šumovosť pri veternom počasí (nižší stupeň reprodukcie zvuku najmä pri bočnom vetre)

Vysielačka Motorola XTR 446 je klasickej konštrukcie, ktorá sa vyznačuje relatívnou robustnosťou a dobrým úchopom. Výdrž batérie je primeraná a môžem ju hodnotiť ako lepší priemer. To isté sa týka i hodnotenia dosahu signálu - 6 kilometrov je skutočne hodnota hraničiaca s lepším priemerom. Ochrana proti striekajúcej vode je primeraná. Pohybuje sa v štandardnom rozmedzí vysielačiek tejto cenovej kategórie. Poteší i funkcia baby sitting, teda odposluchu, ktorú však nepovažujem za rozhodujúcu pri voľbe kúpy tejto vysielačky. Reprodukcia zvuku je veľmi dobrá, iba pri bočnom vetre je mierne nepostačujúca a má rezervy.

Topcom PT-1016

Topcom PT-1016

Pridané: 30. marca 2010

• odolný model z Long range edície
  • vysoký stupeň odolnosti voči vode a prachu
  • určený na poloprofesionálne účely
  • dobrá výdrž batérie
  • skutočný reálny dosah signálu až 10 kilometrov
  • cena (pokojne by mohla byť o takých 20 eur nižšia)

Poloprofesionálny model Topcom Protalker PT-1016 sa vyznačuje vysokým stupňom odolnosti voči striekajúcej vode a neublíži mu ani prašné prostredie. Mal som možnosť ho vyskúšať pri vode a nemal som žiadne obavy, že by som sa s ním musel rozlúčiť po pár kvapkách vody na jeho displeji. Takisto môžem potvrdiť reálnosť údajov výrobcu o dosahu signálu až 10 kilometrov. Za jasného počasia v údolí zvládol i približne 10,5 kilometrovú vzdialenosť. Tieto údaje sú však vždy samozrejme závislé od atmosferických podmienok. Výdrž batérie je v úplnom poriadku, vydrží bez problémov i dlhšiu námahu a len tak sa nevybije. Jedinou prekážkou na prístroji je cena. Myslím si, že pokojne by mohla byť o približne 20 eur nižšia a nikto by nebol ukrátený (okrem predajcu samozrejme :-) ).

Pridané: 30. marca 2010

• veľmi ľahké vysielačky - nízka hmotnosť
  • ultra tenký dizajn - dobre sa držia v ruke
  • dvojité balenie handsfree
  • znížená šumovosť zariadenia
  • iba priemerný dosah 5 kilometrov

Topcom Twintalker 700 je priemerným modelom v tom najlepšom zmysle. Vyjadruje štandardnú kvalitu značky Topcom, ktorá je ukrytá v príťažlivom obale. Vysielačky sú veľmi ľahké a vďaka nízkej hmotnosti sa i dobre prenášajú. Výrobca si dal záležať na extra tenkom dizajne vysielačiek, pričom zvýraznil ergonómiu úchytov, čiže sa dobre držia v rukách. Šumovosť zariadenia by som ohodnotil lepším priemerom, no čisto priemerným je dosah prístroja - iba 5 kilometrov. Našťastie výrobca pri tomto modeli výrazne nešetril a handsfree je súčasťou balenia (Tube Type). Celkovo môžem model Twintalker 700 hodnotiť slovami za málo peňazí veľa muziky. Za svoje peniaze dostanete príjemnú porciu kvality a na neprofesionálne využitie vysielačiek sa rozhodne oplatí si túto sadu zakúpiť.

Topcom Twintalker 9500

Topcom Twintalker 9500

• kvalitná reprodukcia zvuku
  • široký rozsah - dosah až 10 kilometrov
  • podporuje handsfree
  • dobrá výdrž batérie (navyše v balení sú až dve nabíjačky)
  • handsfree nie je súčasťou balenia

Sada vysielačiek Topcom Twintalker 9500 je rozhodne dobrou investíciou. Za približne 70 eur získate vysielačky s širokým rozsahom (až 121 subkanálov) a dosah na voľnom priestranstve je až 10 kilometrov. Tento údaj nemôžem stopercentne potvrdiť, pretože na takú vzdialenosť som vysielačky neskúšal, ale rozhodne sa vyznačujú kvalitnou reprodukciou zvuku bez nejakých šumivých ruchov. Dobre sa s nimi telefonuje i pri veternom počasí, nemajú žiadny postranný haló efekt. Majú zabudovaný i konektor na pripojenie handsfree sady, bohužiaľ však, uvedená handsfree sada nie je súčasťou balenia, čo je trošku škoda. Výdrž batérií je klasicky dobrá, poteší i dvojbalenie nabíjačiek. Osobitne pre každú vysielačku zvlášť. Vychádza z edície Long Range, čiže sa hodí najmä pre ľudí, ktorí ich budú využívať na voľnom vzduchu.

Sencor SMR 400

Sencor SMR 400

Pridané: 13. januára 2010

• Veľmí dobrý dosah - až 3 kilometre
  • Dobíjacie baterky - s náhradnými baterkami sa zvyšuje jej využiteľnosť.
  • Nabíjací adaptér v balení (šetrí peniaze).
  • Nevýrazný dizajn ("šedý priemer").

Vysielačka, ktorú som mal možnosť si "ohmatať" má zaujímavé parametre a predáva sa za prístupnú cenu. Trošičku mi však prekáža jej všedný, nevýrazný vzhľad.

Pridané: 14. novembra 2009

• Súprava 2 vysielačiek PMR 446 Mhz (voľné pásmo), 8 kanálov, 38 subkanálov, podsviet. LCD podsvietený displej, extra redukcia šumu, uzamikanie klávesnice, 5 zvonení, funkcie Monitor, Scan, VOX, stopky, hodinky, vibrátor, 2 x sngle desktop nabíjačka, 8 x NiMH batérie, 2 x klip na opasok, 2 x mikrofón na plece, 2 x autonabíjačka, kufrík, odolné voči kvapkám vody, trojnásobne rozšírený dosah až do 9 km
  • myslim ze nic nie je proti

Kupte si takuto vysielacku, ak potrebujete rozpravat napriklad so susedom a nechce sa wam vzdy vztacat jeho cislo pevnej linky alebo mobilu

Topcom Twintalker 1400

Topcom Twintalker 1400

• Nízka cena
  • Dosah až 5 km.
  • Vymieňateľné kryty
  • Funkcie Call, Scan a Monitor.
  • Vymieňateľné kryty občas vŕzgajú.

Odporúčam kúpiť pre nízku cenu. To je asi najvýznamnejším plusom týchto vysielačiek. Okrem ceny však zaujmú i dosahom do 5 km. Vzhľad vysielačiek je však na pobavenie, hodí sa asi iba pre deti na hranie.

• Dosah 5 km.
  • 10 zvonení (poteší, keď si môžete vybrať :-) )
  • Účinná redukcia šumu.
  • 121 subkanálov.
  • Tenký obal (žiadna tehla)
  • Cena (mohla by byť asi tak o 20 eur lacnejšia)

Výborná vysielačka, s ktorou môžete ísť napríklad na rybačku. Má príťažlivú farbu a tenký dizajn, takže vám to neodtrhne ruku :-) Redukcia šumu je účinná a poteší aj 121 subkanálov, len tá cena....

Motorola TLKR T7

Motorola TLKR T7

Pridané: 10. novembra 2009

• Výborný dosah až 10 km!
  • Dlhá výdrž batérie - až 16 dní!
  • Režim Direct Call - možnosť výberu jedného komunikujúceho.
  • Anténa - na môj vkus trošku pridlhá.

Veľmi kvalitná vysielačka, ktorú využijete najmä v prírode. Batéria vydrží podľa výrobcu až 16 hodín, no pripravte si rezervu tak 2 hodinky menej pri dlhšom používaní. Nemám výhrady, iba anténa sa mi zdá pridlhá.

Topcom Twintalker 1300

Topcom Twintalker 1300

• Dosah do 5 km.
  • Handsfree za ucho.
  • Funkcie Monitor, Scan.
  • Len 5 vyzváňacích tónov.

Primeraná kvalita sady Twintalker 1300 je vyvážená dobrou cenou. Hodí sa najmä ako vysielačka na skúšku, či má človek naozaj záujem o používanie vysielačky. Takisto je vhodná aj deťom ako darček.

Topcom Twintalker 3600

Topcom Twintalker 3600

• Nízka cena.
  • Jednoduché ovládanie.
  • Na hobby využitie to stačí.
  • Málo atraktívny dizajn.

Verzia 3600 stačí pre začiatočníkov vo vysielačkách a nenáročných používateľov. Každý, kto častejšie využíva vysielačku, však istotne uprednostní vyššie verzie (3700, 3800...) Odporúčam kúpiť sadu najmä pre deti na hranie. Za tú cenu sa to rozhodne oplatí.

Topcom Twintalker 3700

Topcom Twintalker 3700

• Nižšia cena v porovnaní s TOPCOM TWINTALKER 3800
  • Porovnateľné parametre s verziou 3800
  • Prepracované ovládanie hlasitosti
  • Nízky počet vyzváňacích melódií.

Sada vysielačiek TOPCOM verzie 3700 je porovnateľne kvalitná s vyššou verziou 3800, upúta však nižšou cenou pri porovnateľných vlastnostiach. Pri rozhodovaní bude záležať na cene.

Topcom Twintalker 3800

Topcom Twintalker 3800

Pridané: 10. novembra 2009

• Funkcie Monitor, Scan a VOX.
  • Dosah do 5 km.
  • Ergonomické uzamykanie klávesnice.
  • 8 kanálov.
  • Iba 5 zvonení.

Táto súprava je vhodná na rekreačné využívanie najmä na pešiu turistiku v horách. Spoľahlivo funguje i v zalesnených terénoch a bez zbytočných šumov. Nevýhodou môže byť iba 5 zvonení.

• Extra redukcia šumu
  • Dosah až do 9 km.
  • Odolný voči kvapkám vody.
  • Funkcia: vibrátor.
  • Vibrátor nie je veľmi silný.

Kvalitná vysielačka vhodná i do práce a hlučnejšieho prostredia, nakoľko redukcia šumu je veľmi účinná. Dosah 9 km postačuje a vibrátor, aj keď nie je veľmi silný upozorní.

Topcom Twintalker 6800

Topcom Twintalker 6800

• Podsvietený LCD displej
  • Funkcie Scan, Monitor a VOX
  • Dosah do 6 km.
  • Odolné voči striekajúcej vode.
  • Iba 5 zvonení.

Kvalitná vysielačka za dobrú cenu. Výhodou je jej odolnosť voči striekajúcej vode a podsvietený, ľahko čitateľný displej. Odporúčam však priplatiť si o pár eur viac a kúpiť ešte lepšiu sadu Topcom Twintalker 7100.

Pridané: 10. novembra 2009

• Fantastický dosah - až 10 km!
  • Dobre čitateľný LCD displej
  • Tenký (nie je to žiadna tehla)
  • Primeraná cena
  • Uzamykanie klávesnice je niekedy príliš "aktívne"

Kvalitná sada vysielačiek, ktorá sa dá využiť napríklad pri rybačke, keď sedíte oproti sebe cez jazero. Dosah signálu je výborný - funguje aj pri 8-10 km. Displej sa dobre číta a cena je tiež zodpovedajúca kvalite.

Zobrazujem 461 - 478 zo 478 recenzií 1...20 21 22 23 [ 24 ]