Najnovšie recenzie zo sekcie Vysielačky a rádiostanice

Topcom Twintalker 9500

Topcom Twintalker 9500

Pridané: 22. januára 2012

Zakúpený v Shoppie.sk

• Kryštalovo čisty zvuk ako sa prezentuje v meste medzi panelakmi vzdialenost 1km ledva niečo rozumiet

za tu cenu

Topcom PT-1016

Topcom PT-1016

Pridané: 19. januára 2012

• dobry vykon
  • kvalita signalu
  • vyborny dosach nekedy aj cez prekazky
  • velka cena

no moje skusenosti s dosahom prekrocili 23 km co bolo este aj protistanicka v meste medzi budovami a tam bol sice signal slabsi ale poculi sme sa zrozumitelne... tato vysielacka dala vykon aj 31 km s kopca na kopec a 29 km s veze zamku na kopec cez mensie kopce ako prekazkou... vrelo odporucam...

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 17. januára 2012

(naposledy upravené 17. januára 2012)

Zakúpený v HEJ.sk

• Dosach aj medzi činžiakmi perfektný
  • tenke,lahke,pekný dizajn
  • nie su vhodne do vlhkého prostredia

ináč perfektné prekvapili ma super k tej cene.

President Harry 3 ASC

Swissvoice TwinTop 400

Overený zákazník Electro World Overený zákazník

Pridané: 30. decembra 2011

Zakúpený v Electro World

• je praktická pre dovolenky v zahraničí a výlety do hôr a pod...
  • 10 km dosah je naozaj jedine na otvorenom priestranstve. V meste je využitie veľmi obmedzené - už aj pri 3 km je signál veľmi slabý

Ovládanie je jednoduché - oceňujem dobýjacie batérie. Predpokladali sme využitie namiesto mobilného telefónu, keď sa budeme nachádzať v jednom meste - žiaľ dosah v rámci mesta, kde je vysoká zastavanosť je veľmi obmedzená.
využitie hlavne na výletoch, na zahraničných dovolenkách a podobne.
Výhodou je nastavenie privátnej frekvencie, kde sa nám zatiaľ nestalo, že by sa na nás niekto "napojil".
Používanie je zábavné a ako darček potešila :-)

Pridané: 14. decembra 2011

• uplne bez komplikacii

za tú cenu super kvalita

Pridané: 13. decembra 2011

Zakúpený v talkive

fungujú, sú super darček pre deti aj pre dospelých,využitie na lyžovačke aj túre :)))

Topcom Twintalker 6800

Topcom Twintalker 6800

Pridané: 9. decembra 2011

• do lesa na túru super
  • nie je čo dodať

cena a kvalita k sebe pasuju ,su to dobre vysielačky pre nenaročnych

Pridané: 21. novembra 2011

• jednoduchá obsluha,malé rozmery
  • beobsahuje nabíjací stojan, ale baterky vydržia pri velmi slabej komunikácii aj tri dni

jednoduché, bez akýchkoľvek rozšírených možností-určené asi pre deti

Pridané: 1. októbra 2011

Zakúpený v Shoppie.sk

• Vysielacky su velmi kvalitne.Kladne hodnotim vydrz baterii

Pridané: 29. septembra 2011

• Žiadne.
  • Funguje iba jedna vysielačka takže obe môžem vyhodiť do koša.

Neodporúčam.

Topcom Twintalker 9100

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 1. augusta 2011

Zakúpený v HEJ.sk

• vydrz baterii je vynikajuca
  • Dosah (realne ~2Km, v meste medzi budovami ~800m)

Urcite sa to oplati do auta v pripade ak idete na dovolenku, a ma to aj dalsie vyuzitie.

TTI TCB 1100 ASC

TTI TCB 1100 ASC

Pridané: 28. júla 2011

• a jaky zesylovac doporucujete pro tuto CB TTI 1100? gde mi odblokuju cb na 10w? som zo skalice. dakujem

Overený zákazník InterStore.sk Overený zákazník

Pridané: 25. júla 2011

Zakúpený v InterStore.sk

• Zatial ich pouzivame ako baby monitor vdaka funkcii VOX, sluzia skvele. Dosah je fajn, dieta sme poculi tak ako sme potrebovali.
  • Ostatne funkcie sme skusali zatial minimalne, dosah bol v pohode. Bateria vydrzi aj styri dni, paci sa nam tvar vysielaciek, su tenke, prakticke na nosenie. Su k nim puzdra na rameno, vhodne na cyklistiku.
  • Jedina nevyhoda je, ze nemaju autonabijacku, ktoru by sme my urcite vyuzili a ani neviem, ci je mozne k tomu typu autonabijacku dokupit.

Brondi FX-Dynamic

Brondi FX-Dynamic

Pridané: 22. júla 2011

(naposledy upravené 22. júla 2011)

• výbava (handsfree, nabíjačka)
  • Funkcie
  • potenciometer hlasitosti
  • dlhá výdrž (4xAAA)
  • kvalita hlasu

Vysielacky s velmi bohotou výbavou. Vyborne vysielacky na rybačku, stanovacku, turistiku, bicykel, autá, airsoft. dosah v meste nie je až taky dobry okolo 500-1000m. Ale mimo mesto som velmi spokojny. Nie je problem urobiť aj 50km rozhovor (kopec - kopec)
ocenujem vibračné zvonenia,potenciometer hlasitosti, funkcia VOX (automaticky zapína vysielanie na základe zachyteného hlasu-baby monitor). Má to 15 vyzvanacích melodii.základne baterky sú k tomu 8x Brondi600 mAh. Mám aj Topcom za 20€ no zatial nepociťujem velke rozdiely, až na funkcie. ako u PMR je výkon (0,5W) stale rovnaky, nečakajte velke zazraky.

Intek MT-3030

Intek MT-3030

Overený zákazník www.na-cestu.sk Overený zákazník

Pridané: 4. júla 2011

Zakúpený v www.na-cestu.sk

• kvalita spracovania
  • dobry dosah aj v zlozitom terene
  • bohate prislusenstvo
  • vynikajuci prijem
  • PMR subkanaly
  • pomerne vysoka hlasitost aj na najnizsom stupni hlasitosti

Tento produkt ponuka vyborny pomer kvalita/cena. V sade mate hned 2 vysielacky, 2 handsfree, 2 nabijacky a 2 Nimh baterie. Vysielacky som odskusal aj v zlozitejsom terene a nepostrehol som ziadne problemy.
Medzi PMR vysielackami patri tento model urcite do vyssej triedy. Jednoduchsie modely predci kvalitou vysielania, spracovania a niektorymi funkciami ako su subkanaly, ktore vam davaju pri komunikacii sirsie moznosti. Nie je potreba zakupenia handsfree, dodane su velmi dobrej kvality.
Tento produkt je urceny pre ludi, co hladaju PMR vysielacky, bez potreby vlastnenia licencie, ktori chcu vyuzivat vysielanie v zlozitejsom terene a ktori pracuju v pocetnejsich skupinach (subkanaly).

Midland Alan 42 MULTI

• aj AM modulácia
  • 80 kanálov
  • Slabá modulácia
  • S - meter by mohol byť zobrazovaný po 1S, nie skokom po 2S
  • podsvietenie by sa mohlo dať zapnúť na trvalo
  • aj keď je to z dôvody úspory miesta ťažké, hodila by sa dlhšia anténa

Potreboval som ručnú CB rádiostanicu a značka Midland je zárukou kvality. Veľmi ma potešilo bohaté príslušenstvo, a síce battery pack na 6 AA, nabíjací acupack na 8 AA (aj s adaptérom), ochranné puzdro a autoadaptér s napájaním do zapaľovača a zároveň je to aj výstup externej antény s PL samicou, je teda možné v priebehu niekoľkých sekúnd zmeniť stanicu na vozidlovku / základňovú stanicu. Vysielanie je trochu slabšie, ale predpokladám že je to vyladením pendreku. Tiež nemá silnú moduláciu, to je zapríčinené dynamickým mikrofónom, ale vďaka tomu nesníma aj okolitý ruch. Stanica vysiela deklarované 4 watty. Nepatrí medzi najlacnejšie, ale vzhľadom na príslušenstvo je to pochopiteľné. Funkcie ako DW, scan a zmena vysielacieho výkonu 1W / 4W sú samozrejmosťou pri každej poriadnej ručnej stanici. Ak teda potrebujete CB rádiostanicu na ručné vysielanie alebo stabilné, vrelo odporúčam.

Zobrazujem 441 - 460 zo 480 recenzií 1...20 21 22 [ 23 ] 24