Topcom Twintalker 9100

9 km

• , zakúpené v Gigastore

• Rychla komunikacia v autach
  • , zakúpené v Shoppie.sk

• Dobre vyzerajú, nie sú ľahko rozbitné, dobíjateľné.
    • Dosah na zastavanej ploche je výrazne menší 2-3km.

Vysielačky boli žiadosťou mojich detí. Nechceli sme úplne detské z hračkárstva a na mobily sú ešte malé, tak sme sa rozhodli pre reálne a neľutujeme. Využijeme hlavne v lete.

Čakal som väčší dosah

Baterky
AAA
Dosah
9 km

sada dvoch vysielačiek • odolnosť IPX2 • dosah 10 km • funkcia vibrácií • hodiny • 8 kanálov • funkcia VOX • podsvietený displej • funkcia vyhľadávania stanice • možnosť uzamknutia klávesov • automatická redukcia šumu • obsah balenia: 2× vysielačka, 2× spona k opasku, 2× jednoduchá stolná nabíjačka, 2× handsfree, 1× kufrík, 8× NiMH batéria

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Gigastore

• Rychla komunikacia v autach
  • , zakúpené v Shoppie.sk

• Dobre vyzerajú, nie sú ľahko rozbitné, dobíjateľné.
    • Dosah na zastavanej ploche je výrazne menší 2-3km.

• Dosah v zastavenej ploche 300metrov.

Čakal som viac.

Čakal som väčší dosah

• Asi nic
    • Veľmi slabý dosah, veľmi zlá reprodukcia hlasu.

Je to šrot.

• výdrž baterky, dosah

• Vybava (autonabijacka, nabijacia stanica, externy mikrofon s reproduktorom)
    • Pomer cena/vykon
    • Kvalitne materialy
    • Gumova "zatka" na konektory pre sluchadlo a nabijacku nedrzi pevne, velmi lahko sa uvolni, no stratit sa ju neda, je pripenvena k vysielacke...
    • Nic ine som zatial nepostrehol

Pre pouzivanie v autach jazdiacich za sebou mi vyhovuje vybava za tu cenu... Zatial funguju dobre, dosah mi staci...

• , zakúpené v HEJ.sk

problém s vybíjaním batérií-aj po kúpe nových,ktoré nie sú práve najlacnejšie

• , zakúpené v Shoppie.sk

Presne to co som ocakaval

• , zakúpené v HEJ.sk

S produktom sme spokojní.