Topcom Twintalker 1302

• , zakúpené v Datacomp.sk

• Jednoduche, ale maju vsetko potrebne, vcetne akumulatorov a handsfree, a za dobru cenu.
    • Nema automaticke vypnutie nabijania aku, alebo aspon signalizaciu nabitia.

Odporucam pre nenarocne pouzitie,vzhladom ku cene spokojnost.

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

• Ktokolvek sa tam pletie kto je v dosahu a je na tych istých kanáloch , napr. taxi sluzba, dispecing, nejake male deti ju maju
    • Pisu dosah 6 km - volne priestranstvo, cize v skutocnosti ma dosah max 2 km aj to asi pisem vela

Za taku cenu je to este slusna vysielacka, na skusku ako stvorena.
    Doma z izby do izby krasny signal, nerusivy
    Vonku som neskusala
    Z jendej domacnosti do druhej domacnosti cca 1 km, rusive podnety, nerozumiet.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• spokojnosť s dosahom vo viacpodlažnej členitej budove
    • ľahká ovládateľnosť
    • zatiaľ žiadne

Vysielačky sme kupovali do práce, na komunikáciu medzi zamestnancami, ktorí sa pohybujú po štvorposchodovej, členitej budove. Na tento účel - vzájomná komunikácia - slúžia výborne, nemajú problém s dosahom, batéria zatiaľ vydržala celú pracovnú smenu (12 hodín).

Súprava 2 vysielačiek PMR 446 Mhz (voľné pásmo), 8 kanálov, podsviet. LCD displej, uzamykanie klávesnice, 5 zvonení, funkcie Monitor, Scan, 2 x klip na opasok, dosah do 5 km

• :: Stav na sklade: "na ceste"
  • :: Záruka: 24 mesiacov
  • :: Výrobca: "TOPCOM"
  • :: Linka na produkt u výrobcu: "http://www.topcom.sk/sk/komunikacnatechnika/product/54/Twintalker1302.html"

• , zakúpené v Datacomp.sk

• Nema automaticke vypnutie nabijania aku, alebo aspon signalizaciu nabitia.

Odporucam pre nenarocne pouzitie,vzhladom ku cene spokojnost.

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

Za taku cenu je to este slusna vysielacka, na skusku ako stvorena.
    Doma z izby do izby krasny signal, nerusivy
    Vonku som neskusala
    Z jendej domacnosti do druhej domacnosti cca 1 km, rusive podnety, nerozumiet.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• spokojnosť s dosahom vo viacpodlažnej členitej budove
    • ľahká ovládateľnosť
    • zatiaľ žiadne

• Vsetko funguje, ziadne zbytocne prvky ovladania
    • Nema sub-kanaly, k dispozicii 8 kanalov s ty ze pocujete vsetkych ktory dany kanal pouzivaju. V baleni neni nic okrem vysielaciek

Lacna volba pre nenarocnych, avsak funguje spolahlivo. Za tu cenu neni v baleni zakladnova stanica na dobijanie, ani baterie

• , zakúpené v HEJ.sk

S tovarom som spokojný - kvalita a cena je v pohode

• neni na sklade!
    • neni na sklade!

• +vydrz baterie vydrzia Vam v pohode celu cestu do Chorvatska
    • +Baterie som nabijal samostatne kazdu v nabijacke Tronic s logikou
    • podsvieteny dislay pre cestu v noci
    • - dosah na dialnici z auta do auta cca 500m (sa mi vidi malo)
    • - pri stiseni reproduktora na strednu hlasitost v aute nic nepocujete
    • - pri pridani hlasitosti na maximum je pocut ale nezrozumitelne, stale sa pytate o zopakovanie az vas to prestane bavit
    • - po chorvatskom pobrezi v pristavoch Vam do toho stale niekto keca (nesuvisi s kvalitou produktu).

Tento produkt som mal zapozicany od znameho, nakolko mi do dovolenky neprisla zasielka. Bol komplet s kufrikom nabijackami z 220V, sluchadlami klipsnami a zavesit na krk.

tento produkt by som si ja nekupil, z dovodu nezrozumitelnej komunikacie, ktora bola otravna. Mozno na sluchadlach by bola situacia ina, ale cestovat hodiny so sluchadlami mi pride otrava.

• , zakúpené v HEJ.sk

spokojny odporucam pre ucel dovolenky a rekreacie super

• pomer cena-výkon

• vsetko